Náš eshop používá cookies. Pomáhají nám při poskytování těch nejlepších služeb. Používáním eshopu s tím vyjadřujete souhlas.


Těhotenská rolnička
Těhotenská rolnička pro nastávající maminku a miminko

Těhotenská rolnička (neboli mexická bola) má svůj původ v Mexiku, kde zdobí těhotné ženy již několik století. Tento šperk nosí těhotné maminky na svém bříšku a při chůzi vydává jemné, uklidňující a harmonizující zvuky. Miminko je schopno je vnímat již od 20. týdne. Andělské zvonky jsou základním kamenem ručně vyráběných šperků Engelsrufer. Existují ve dvou velikostech a lze do nich vkládat rolničky různých barev, které lze samostatně dokupovat.  Jejich zvuk je pokaždé jiný -  to proto, že jsou ručně lakované. Už v těhotenství tak můžete ještě více podpořit kouzelné propojení mezi maminkou a miminkem.

 

Když se miminko narodí, lze ji zavěsit do kočárku, postýlky, nebo ji dál nosit jako šperk. Miminko si může s rolničkou hrát a připomínat si tak nádherné a uklidňující cinkání, které zná už z bříška. Vyrábí se v mnoha krásných provedeních s nádhernými detaily, stačí si jen vybrat. Pro maminky s bříškem doporučujeme řetízek o délce 80 cm.

 

Je to skvělý dárek pro nastávající maminku od manžela či prarodičů.